mastercard

Warszawa - Przedmioty od Serca już do zlicytowania!

2019-01-02 16:00:00

Finał WOŚP to nie tylko wolontariusze kwestujący na ulicach Warszawy, ale również mieszkańcy naszego wspaniałego miasta którzy przekazują wspaniałe przedmioty na aukcje prowadzone przez nasz Sztab!

Obraz Tytusa Brzozowskiego

Co znajdziecie na naszych aukcjach? Wyjątkowy obraz Tytusa Brzozowskiego stworzony specjalnie na Finał WOŚP, przedstawiający Warszawę w Finałową noc.

Cohen i kobiety

Jeśli lubicie sztukę to zapewne zainteresuje Was kolekcjonerski plakat z autografami artystek biorących udział w projekcie "Cohen i kobiety". Jakby tego mało dla zwycięzcy czeka podwójny bilet VIP na dowolną imprezę organizowaną przez Music Company!

Voucher Hangar 646

Dla tych bardziej aktywnych i szukających miejsca dla siebie mamy niesamowitą rzecz. Możecie już teraz powalczyć o roczny voucher bez ograniczeń do Hangar 646! Przez cały rok będziecie mogli wyzwalać swoją energię skacząc na trampolinach :)

Skoków z 14 piętrowego

A jak o skakaniu mowa to nie mogło zabraknąć ekstremalnych przeżyć. Po raz kolejny zapraszamy Was ze Stowarzyszenie Zero Grawitacji do skoków z 14 piętrowego budynku. Jeśli nie chcesz czekać w długiej kolejce na swoją kolej to już teraz możesz wylicytować skok jako pierwsza osoba!

Już teraz możecie stanąć do rywalizacji i licytować niebanalne rzeczy przekazane od ludzi z wielkim serduchem! Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cel 27. Finału WOŚP!

Wszystkie nasze aukcje znajdziecie pod linkiem.